Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues DAC FiiO E10K OLYMPUS 2

Kodi i produktit:
178271
EAN:
6953175711070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6953175711070
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
105
Prodhuesi:
FiiO

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,130 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DAC FiiO është një konvertues që ofron pajisje të besueshme me ndërtimin e cilësisë dhe zë të lartë - të gjitha këto në një çmim shumë të mirë. DAC bën konvertimin e imazheve nga formati digjital në atë analog. I projektuar për të konvertuar imazhet pa e ndryshuar aspak cilësinë. Dimensionet e produktit janë 19.1 x 80 x 21 mm dhe peshon 78 g. Pajisja mund të procesojë audio duke përdorur konvertuesit 24-bit deri në një frekuencë prej 96 KHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6953175711070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6953175711070
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
105
Prodhuesi:
FiiO
Slot standard Bus:
MicroUSB

Bashkangjitja Konvertues DAC FiiO E10K OLYMPUS 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE