DVD Burner ASUS SDRW-08U9M-U, i argjendë

Kodi i produktit:
221690
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia [mm]:
142.5
Teknologjia:
USB-C
Slim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre. DVD burner-i ASUS ZenDrive U9M është lexues i jashtëm i DVD-ve i cili ofron shpejtësi 8x DVD Recording. Pajisja mund të lidhet nëpërmjet porteve USB Type-A dhe Type-C, funksionon për sistemet operative Windows dhe Mac si dhe së bashku me të vjen edhe softueri Cyperlink Power2Go 8 për lexim / shkrim në DVD. Madhësia e tij është 142.5 x 135.5 x 13.9 mm dhe ka peshë 245 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
EAN:
4712900714562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135,5
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
90DD02A2-M29000
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
13.9
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
245
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Slim:
Teknologjia:
USB-C
Trashësia [mm]:
142.5
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja DVD Burner ASUS SDRW-08U9M-U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE