DVD-ROM ASUS DRW-24D5MT, i zi

Kodi i produktit:
211779
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia [mm]:
170
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,440 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS DRW është një DVD-ROM i brendshëm për transferimin e të dhënave në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R / RW dhe disqe M-discs me shpejtësi shkrimi 4, 5, 6, 8, 24, 48x dhe leximi 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 24, 40, 48x, varësisht nga lloji i diskut. Për t'u lidhur me kompjuter, kësaj pajisje i duhet një konektor SATA, kurse gjatë operimit përdorë teknologjinë E-GREEN për të kursyer energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
146
Kodi i prodhuesit:
90DD01Y0-B20010
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
125
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
145
Lartësia [mm]:
41
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
650
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
16
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
48
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
248
Teknologjia:
SATA 3Gb/s
Trashësia [mm]:
170
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja DVD-ROM ASUS DRW-24D5MT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE