Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartel zëri për kompjuter Creative Sound Blaster Audigy FX

Kodi i produktit:
136540
EAN:
5390660184635
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB157000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartel zëri për kompjuter Creative Sound Blaster Audigy FX është e pajisur me SBX Pro Studio e cila punon në 24bit / 192kHz D / A converter dhe 106 db. Duke ju falënderuar porteve lidhëse për mikrofon ju mund të lidhni kompjuterin me 2 burime të ndryshme të zërit. Kartela e zërit ka të integruar portet për kufje / 1x 3.5 mm jack, 1x 3.5mm jack, 1 x 3.5 mm jack për subwoofer, portin për mikrofon dhe 1 x 3.5 mm, 1 x 3.5 mm konektues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660184635
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB157000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
10 Tetor 2013
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
106
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
PCI Express x1
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartel zëri për kompjuter Creative Sound Blaster Audigy FX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE