Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë për zë Creative Z PCI-e

Kodi i produktit:
123154
EAN:
5390660180972
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB150000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

11,420 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë Creative Z është një kartë PCI-Express e bazuar në procesor revolucionar katër-bërthamor Sound Core3D. Karta shfrytëzon teknologjinë e zërit SBX Pro Studio, përmes të cilës arrin prodhimin e tingullit realist për kufje dhe altoparlant. Produkti në fjalë përfshin output unik prej 24-bit dhe output me frekuencë prej 96 kHz. Në sajë të teknologjisë Dolby Digital Live dhe sistemit DTS Connect mundëson konektimin me një dekodues, televizor dhe pajisje për video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660180972
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB150000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
116
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
PCI Express x1
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartelë për zë Creative Z PCI-e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE