Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë për zë Creative ZX PCI-e

Kodi i produktit:
121805
EAN:
5390660181092
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB150600001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17,300 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë Creative ZX është një kartë PCI-Express e bazuar në procesor revolucionar katër-bërthamor Sound Core3D. Karta shfrytëzon teknologjinë e zërit SBX Pro Studio, përmes të cilës arrin prodhimin e tingullit realist për kufje dhe altoparlant. Produkti në fjalë përfshin output unik prej 24-bit dhe output me frekuencë prej 96 kHz. Pajisja përfshin një mikrofon të teknologjisë së fundit dhe hardware CrystalVoice Voice Clarity. Mundëson konektim me dekodues, televizor ose pajisje për video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660181092
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB150600001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
12 Shkurt 2013
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
116
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
PCI Express x1
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartelë për zë Creative ZX PCI-e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE