Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë për zë Gaming Asus Xonar DG PCI 5

Kodi i produktit:
80294
Dolby digjital:
EAN:
4719543339978
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90-YAA0K0-0UAN0BZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5,610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania prodhuese ASUS shquhet për prodhimin e laptopëve, kompjuterëve ose kartave grafike. Kësaj radhe prodhuesi prezanton një kartë të brendshme për zë me ndërfaqe PCI të dizajnuar jo vetëm për gamerë por gjithashtu për përdorues të cilët nuk janë të kënaqur me performancën e kartave tradicionale për zë. Përmes përdorimit të këtij produkti,garantohet shpërndarja e përsosur e tingullit 3D. Sistemi Xonar DG ofron mbështetje për playback deri në tipin 5.1 nga kompjuteri. Kartela është e përputhshme me Windows XP / Vista / 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dolby digjital:
EAN:
4719543339978
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90-YAA0K0-0UAN0BZ
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
10 Maj 2011
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
105
Prodhuesi:
ASUS
Slot standard Bus:
PCI
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Kartelë për zë Gaming Asus Xonar DG PCI 5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE