Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Asus Xonar U3 me USB

Kodi i produktit:
91336
EAN:
4719543371251
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90-YAB620B-UAN0BZ
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse jeni person i cili e dëshiron një ambient që rrethohet nga meloditë e muzikës tuaj të preferuar atëherë kompania ASUS ju ofron altoparlantin Xonar U3 që ju mundëson të keni atë që keni dëshiruar gjithmonë. Altoparlanti Xonar U3 është i pajisur me teknologji të shumëfishtë nga kompania e njohur Dobly e cila ofron një kualitet të lartë. Xonar U3 ka një sinjal të raportit të zhurmës ( SNR ) prej 100 dB dhe duke arritur kufirin e një kualitetit të audios në shumicën e platformave të kompjuterëve. Altoparlanti Xonar ka një port për lidhje me kufje 3.5 mm dhe mikrofon dhe në anën tjetër ka lidhësin USB përmes të cilit lidhet me kompjuter apo laptop. Xonar U3 ka një input dhe output 16-bit, që punon me një frekuencë prej 48 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719543371251
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90-YAB620B-UAN0BZ
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
16
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
100
Prodhuesi:
ASUS
Slot standard Bus:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Altoparlant Asus Xonar U3 me USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE