Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë zëri të jashtëm AXAGON ADA-71 SOUNDbox

Kodi i produktit:
215632
EAN:
8595247903037
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADA-71
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,270 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON ADA-71 SOUNDbox është një kartë USB e zërit te jashtëm për kompjutera dhe laptopa. Prodhon zë me kapacitet maksimal të altoparlantit 7.1 dhe është e përshtatshme për muzikë playback dhe për inçizim zëri. Të mundëson të lidhësh stereo altoparlantët 7.1, 5.1, 4.0, 2.1 or 2.0 si dhe stereo kufjet apo stereo mikrofonin. Andaj përmbanë linjën analoge, hyrjet e optikëve digjital apo coax për të regjistruar tinguj nga jashtë, si: insturmente muzikore, DVD, etj. Këto dy hyrje të mundësojne të lidhesh me një përforcues. Me anë të softuerit të sofistikuar, mund të gjesh melodinë e tingujve nga jashtë, barazues, ose të funksionoj si karaoke. Lidhet me USB 1.1 dhe me USB 2.0 me shpejtësi maksimale 12 Mbit / s. Ka funksion të dyfishtë pasi që regjistron zërin dhe luan muzikë playback. Instalohet lehtë, thjeshtë futet sloti dhe luan muzikë. Hot Plug mund të kyqet edhe gjatë përdorimit të pajisje, si dhe përmbanë sistemin SCMS (Serial Copy Management System). Lidhet me IEC60958. Shfyrtëzon sistemin digjital dolby, që qartëson zërin me anë të daljes digjitale S / PDIF. Dimensionet e saj janë 42 x 92.5 x 28.5 mm dhe peshon 158 ??g(pa kabllo). Përdoret chipseti CMedia CM6206.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247903037
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADA-71
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
16
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
96
Prodhuesi:
AXAGON
Slot standard Bus:
USB 2.0

Bashkangjitja Kartë zëri të jashtëm AXAGON ADA-71 SOUNDbox edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE