Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë e zërit Creative Sound BlasterX G1

Kodi i produktit:
200225
EAN:
5390660190551
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB171000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,220 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela e jashtme e zërit ofron mbështetje për input nga 7 teknologji audio dhe përfshin output stereo me 24 bit në frekuencë prej 96kHz. Kartela mundëson shpërndarje të njëtrajtshme të tingullit dhe i ofron lojtarëve një tingull solid për përjetimin e përvojës më të mirë gjatë lojës. Mbështet teknologjinë X-Plus dhe Reconnaissance Scout Mode. Përfshin kufje me 1 x 3.5 mm jack dhe USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660190551
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB171000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
11 Tetor 2016
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
93
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartelë e zërit Creative Sound BlasterX G1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE