Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë zëri Sound Blaster X-Fi Surround HD

Kodi i produktit:
79513
Çertifikim THX:
EAN:
5390660184284
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB124000002

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Creative vjen në treg me kartelën e zërit të emërtuar X-Fi Surround HD e cila është e pajisur me teknologjinë THX TruStudio Pro për ofrimin e tingullit të qartë si kristali. Në sajë të softverit Media Toolbox, mund të inçizojë muzikë digjitale lehtësisht. Përfshin input 6.3 mm jack për kufje me kontroller të volumit, si dhe 6.3 mm jack për mikrofon. Posedon konektorë stereo të praruar RCA për kualitet maksimal të sinjalit si dhe zmadhues tingulli të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim THX:
EAN:
5390660184284
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB124000002
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
10 Maj 2011
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
114
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kartelë zëri Sound Blaster X-Fi Surround HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE