Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Konvertues tingulli DAC Creative Sound BlasterX G5

Kodi i produktit:
185191
EAN:
5390660190346
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB170000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

16,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një konvertues tingulli digjital (DAC) i cili mbështet tingull virtual 7.1 dhe përfshin 24bit / 192kHz. Sinjali / zhurma vjen në normë prej 120 db ndërsa produkti përfshin edhe një zmadhues të tingullit për kufje në 600 om. Posedon 1 port USB për konektimin e tastierës apo mausit si dhe konektorë 4 x 3.5 mm jack. Dimensionet e produktit janë 110 x 74 x 22 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660190346
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB170000000
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
7,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
120
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Konvertues tingulli DAC Creative Sound BlasterX G5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE