Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB lidhëse Axago ADA-10 për kufje

Kodi i produktit:
152168
EAN:
8595247902276
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADA-10
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB lidhëse e markës AXAGON ADA për kufje mundëson të bëni lidhjen e kufjeve me PC apo laptop nëse pajisja juaj nuk posedon portet adekuate për kufje. USB ka ngjyrë të zezë dhe një dizajn kompakt ku ju mundëson ti përdorni në mënyrë të lehtë. USB përveç portit për kufje ka edhe portin që mund ta shfrytëzoni për mikrofonin e kufjeve. USB ka ngjyrë të zezë dhe ka frekuencë prej 96 kHz deri 16 / 24bit dhe mund të përdoret për kufjet të cilat kanë akordin standard 3.5 mm. USB është shumë e lehtë për tu përdorur dhe ka një madhësi e cila ju mundëson ta keni me vete edhe në xhepin e pantallonave tuaj. Parametrat e USB lidhëse janë 39 x 24 x 12 mm dhe peshon 8 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902276
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
48
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ADA-10
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
16
Lansuar:
19 Qershor 2014
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
93
Prodhuesi:
AXAGON
Slot standard Bus:
USB 2.0

Bashkangjitja USB lidhëse Axago ADA-10 për kufje edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE