Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zmadhues Creative Sound Blaster Surround 5.1 OMNI

Kodi i produktit:
136542
EAN:
5390660183348
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB156000002
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është i pajisur me teknologjinë SBX Pro Studio dhe ofron një zmadhues të fuqishëm të zërit për kufje me rezistencë prej 600 om. Norma e sinjalit të zhurmës SNR e arritur në këtë rast është 100 db. Produkti gjithashtu përfshin një mikrofon të dyfishtë i cili mundëson fokusim në zërin e përdoruesit dhe eliminim të zhurmave të ambientit. Mikrofoni përdor teknologjinë CrystalVoice e cila garanton për kualitet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660183348
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB156000002
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5,1
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
10 Tetor 2013
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
100
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Zmadhues Creative Sound Blaster Surround 5.1 OMNI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE