Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zmadhues zëri për kufje Bluetooth Creative E5

Kodi i produktit:
167813
ASIO:
EAN:
5390660185601
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB159000001

Si të porosisim në Gjirafa50?

23,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zmadhues për kufje pa kabllo me mirkofon të integruar për ofrimin e performancës kualitative audio. Përfshin teknologjinë Bluetooth për Wireless streaming nga celularët. Gjithashtu shfrytëzon USB për dëgjim të muzikës nga kompjuteri ose laptopi juaj. Ofron mbështetje për OTG dhe posedon kontrollerë për përshtatjen e volumit ose përgjigjen e telefonatave. Produkti vjen me dizajn të lehtë dhe të përshtatshëm për bartje. Posedon bateri të integruara 3200mAh të cilat janë të qëndrueshme për 8 orë operimi dhe ofron mbështetje për kufje profesionale me 600 om.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ASIO:
EAN:
5390660185601
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve [KHz]:
192
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70SB159000001
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter A/D dhe D/A [bit]:
24
Lansuar:
26 Shkurt 2015
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
120
Prodhuesi:
Creative Labs
Slot standard Bus:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Zmadhues zëri për kufje Bluetooth Creative E5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE