Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
TV dhe kartela edituese

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

-22%
USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2
6,640 Lekë 8,420 Lekë
Përfshirë TVSH
-17%
Konverter Evolveo
12,420 Lekë 14,790 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Kartelë zëri Creative Sound BlasterX AE-5
19,620 Lekë 20,890 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Pajisje për inçizim AVerMedia Game Capture HD II
20,730 Lekë 22,080 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Akordues USB Evolveo Mars
2,480 Lekë 2,640 Lekë
Përfshirë TVSH
Kartelë e jashtme televizive Alma, miniTV
6,630 Lekë
Përfshirë TVSH
Regjistrues Elgato Game Capture 4K60 S+, USB 3.0
55,770 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Pajisje për inçizim AVerMedia Live Gamer USB
24,020 Lekë 25,580 Lekë
Përfshirë TVSH
-12%
Kabllo AVerMedia DVD EZMaker 7
7,420 Lekë 8,430 Lekë
Përfshirë TVSH
-3%
USB TV Tuner AVerMedia DVB-T2 TD310, i bardhë
6,870 Lekë 7,030 Lekë
Përfshirë TVSH