Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Aksesorë

Aksesorë

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
2,620 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
2,400 Lekë 6,020 Lekë

Përfshirë TVSH-në

234
5,250 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12
Kabllo përshtatëse ADAPTEC për SAS dhe SATA, 0.7 m

E SHITUR

-3%
4,500 Lekë 4,650 Lekë

Përfshirë TVSH-në

34
Corsair Commander Mini (njësi kontrolli)

E SHITUR

-4%
15,750 Lekë 16,330 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12
Konvertorë Kouwell ST-170M

E SHITUR

2,660 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Kontroller AXAGON, PCEM2-DC, 8 GBps

E SHITUR

-3%
3,380 Lekë 3,500 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Transmetues Kouwell ST-173-7

E SHITUR

2,950 Lekë

Përfshirë TVSH-në

12
Kabllo Microsemi Adaptec ACK-I-rA-HDmSAS-HDmSAS, 0.5m

E SHITUR

-16%
3,570 Lekë 4,230 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE