Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Adapter Kouwell ST-118

Kodi i produktit:
144459
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ST-118
Lloji i porteve dalëse:
ESATA
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
Kouwell

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapteri Kouwell ST-118 është i dizajnuar për të bërë konektimin e 2 disqeve të jashtme eSATA. Është disk dhe mjet me shpejtësi deri në 1.5GB seria ATA I/s. Adapteri mund të konektohet me disqe të jashtme Esata konektues, të cilët kanë rang shumë të lartë të përçueshmërisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ST-118
Lloji i porteve dalëse:
ESATA
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
Kouwell
Teknologjia:
PCI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE