Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë Kouwell PE-114

Kodi i produktit:
72929
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PE-114
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i porteve dalëse:
SATA
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,010 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi (kontrollues apo karte?) PE-114 do të përfshijë HDD shtesë në kompjuterin tuaj, në saje të një pale të porteve shtesë. Produkti siguron transmetim të shpejtë të të dhënave tuaja. Portet e zgjerimit mund të manovrojnë me transfer të të dhënave Serial ATA në 600MB/s. Serial ATA është një ndërfaqe( nderfaqja te perkthehet si teknologji) moderne e cila ofron transfer të shpejtë të të dhënave dhe informatave. Për më tepër, ajo është akoma më mirë e dizajnuar. Kablloja e hollë e Serial ATA e bën përdorimin e saj më të lehtë dhe praktik. Kjo kartë është e përshtatshme për Windows XP, 2003, Vista 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PE-114
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i porteve dalëse:
SATA
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Numri i porteve konvertuese:
SATA
Prodhuesi:
Kouwell
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE