Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartelë Kouwell PE-115

Kodi i produktit:
72930
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PE-115
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kouwell PE-115 është një kontrollues që lejon përfshirjen e hard disqeve tjera në kompjuterin tuaj në sajë të porteve të tjera. Të dy lidhësit për zgjerim janë dizajn i brendshëm me instalimin e disqeve moderne në brendësi të sasisë. Serial ATA është një interface moderne, e cila ofron të dhëna më të larta të transferimit të shpejtësisë dhe është gjithashtu e projektuar mirë - Kartela është kompatibile me Windows XP, 2003, Vista dhe 7 (të dy versionet 32 dhe 64 bit).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PE-115
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
2
Numri i porteve konvertuese:
SATA
Prodhuesi:
Kouwell
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE