Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë Kouwell PE-115H

Kodi i produktit:
144462
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PE-115H
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,850 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolleri ju mundëson të angazhoni hard disqet shtesë në kompjuterin tuaj, në sajë të një palë portesh të tjera. Të dy lidhësit zgjerues kanë dizajn të brendshëm me instalimin e disqeve moderne në brendësi. Mbështetja e të ashtuquajturës "hot plug" ofron mundësinë e kyçjes ose shkyçjes nga puna të cilën e bën kompjuteri i juaj pa e fikur. Ky produkt është i përshtatshëm me Windows XP, 2003, Vista, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PE-115H
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
2
Prodhuesi:
Kouwell
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE