Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartelë Kouwell ST-118r

Kodi i produktit:
144461
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ST-118R
Lloji i porteve dalëse:
ESATA
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
Kouwell

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është projektuar për lidhjen totale të dy disqeve të jashtme. Posedon një shpejtësi prej 1.5GB. Ky produkt ka ndërfaqe klasike PCI 2.3 dhe është i ndërtuar mbi një pamje çip silic, i cili mbështet ndërfaqet eSATA të gjeneratës së parë me një normë maksimale të transferimit prej 1.5GBps. Ky model, ju lejon të përdorni disqe të bashkangjitura për regjistrim të shpejtë, apo për të rritur sigurinë e të dhënave të ruajtura. Kartela ofron instalim të lehtë në kabinete të vogla.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ST-118R
Lloji i porteve dalëse:
ESATA
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Prodhuesi:
Kouwell
RAID:
Teknologjia:
PCI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE