Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Axago 2x PCIe SATA III 6G ASMedia 2-porte

Kodi i produktit:
109005
EAN:
8595247902429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCES-SA4
Lansuar:
26 Maj 2012
Lloji i porteve dalëse:
ESATA, SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kontroller përfshin hard disqe shtesë për kompjuterin tuaj. Përfshin dy porte zgjeruese dhe ofron mbështetje për teknologjinë Hot Plug, e cila përfshin aftësinë për konektim dhe shkëputje të lidhjes së pajisjeve gjatë operimit. Ndërfaqja e përdorur Serial ATA është një ndërfaqe moderne e cila ofron transfer të shpejtë të të dhënave me dizajn të përmirësuar - kabllo më të holla të cilat sigurojnë hapësirë shtesë dhe qarkullim më të mirë të ajrit. Produkti ofron mbështetje për Windows XP , Vista and 7 (32 / 64bit) me kernel 2.6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCES-SA4
Lansuar:
26 Maj 2012
Lloji i porteve dalëse:
ESATA, SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
2
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Numri i porteve konvertuese:
ESATA, SATA
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE