Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller Axago PCES-SH4 SATA 4/2-porte 6G

Kodi i produktit:
146958
EAN:
8595247902641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCES-SH4
Lansuar:
12 Prill 2014
Lloji i porteve dalëse:
SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,170 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Axago PCES-SH4 është një kontroller i cili mnë sajë të kanaleve SATA 6G, mundëson përfshirjen e hard disqeve të ndryshme në kompjuterin tuaj. Dy kanale SATA mund të drejtohen përmes konektorëve të jashtëm eSATA ose konektorëve të brendshëm SATA. Kontrolleri është dizajnuar për instalim në hapësirë PCI-Express x4 dhe është gjithashtu i përputhshëm me x8, x16 PCI. Ofron mbështetje për SATA I / SATA II / SATA III dhe përfshin katër porte të brendshme dhe dy të jashtme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247902641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCES-SH4
Lansuar:
12 Prill 2014
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
Numri i porteve / lidhësve të jashtëm:
2
Numri i porteve konvertuese:
SATA
Prodhuesi:
AXAGON
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE