Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontroller Axagon PCISA-50 PCI 4-porte

Kodi i produktit:
204006
EAN:
8595247900517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCIS-50
Lansuar:
15 Dhjetor 2016
Lloji i porteve dalëse:
SATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,050 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller PCI i pajisur me katër porte të brendshme Serial ATA me RAID. Përdor set të çipave kualitativ nga kompania amerikane Silicon Image dhe mbështet teknologjinë Hot Plug për konektim dhe shkëputje të lidhjes së pajisjeve SATA gjatë operimit. Kontrolleri lejon konfigurim të diskut jo vetëm në modalitetin tradicional të RAID 0.1 dhe 10, por gjithashtu në modalitete më efikase RAID 5. Në pako përfshihen dy kabllo SATA me gjatësi prej 50 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595247900517
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PCIS-50
Lansuar:
15 Dhjetor 2016
Lloji i porteve dalëse:
SATA
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
Numri i porteve konvertuese:
SATA
Prodhuesi:
AXAGON
RAID:
Teknologjia:
PCI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE