Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontroller rrjeti ADAPTEC RAID 81605Z, 12Gb/s

Kodi i produktit:
213600
EAN:
7608841575034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2287101-R
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

137,380 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një seri prej 8 adapterësh RAID ofrojnë 12 Gbps RAID-on-chip (ROC) nga Microsemi, e cila kombinon x8 PCIe Gen3 interface me portat SAS 12 Gb / s. Microsemi Adaptec maxView Storage Manager ofron funksione të fuqishme të Adaptec Storage Manager në ndërfaqen e internetit HTML5, e cila mund të shfaqet në shfletues standardë kompjuterikë ose celularë pa pasur nevojë për instalim shtesë të softuerit. Adaptec RAID Code (ARC) ofron besueshmëri maksimale me nivelet RAID 0, 1, 1E, 5, 6, 10, 50 dhe 60. Përdor shërbimin maxView Storage Manager.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7608841575034
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2287101-R
Lloji i porteve dalëse:
SAS, SATA
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
16
Prodhuesi:
ADAPTEC
Teknologjia:
Ueb-i i prodhuesit:
Adaptec.com

Bashkangjitja Kontroller rrjeti ADAPTEC RAID 81605Z edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE