Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kouwell KW-5103-R5

Kodi i produktit:
144469
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KW-5103R5
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,220 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi Kouwell KW-5103-R5 është projektuar për të lidhur dy disqet Serial ATA brenda kompjuterit. Janë disqe dhe pajisje të mbështetura me shpejtësi deri në 3 GB/s. Kontrolluesi mund të lidhë hard drive ose disqet optike dhe pajisje tjera të përputhshme. Sigurisht, që ka mbështetje të plotë Hot Plug, e cila ju lejon të lidhni dhe shkëputni pajisjet SATA gjatë operacionit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KW-5103R5
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Numri i porteve / lidhësve të brendshëm:
2
Prodhuesi:
Kouwell
RAID:
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE