Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë për zgjerim rrjeti AXAGON PCES-SA2

Kodi i produktit:
214610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PCES –SA2“ PCI karta e shpejtë lejon zgjerimin e desktopit PC me lidhëse të brendshme serike. Kjo kartë ofron jo vetëm 6 GB- përkrahje të bitit, por edhe teknologjitë SATA III siç janë Hot-Plug, NCQ apo lidhësi shumëfishues. Karta lidhëse përdor PCI – E 2.0 x1 dhe përkrah futjen dhe aktivizimin e plotë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE