Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kontrollues AXAGON PCEU-034VL

Kodi i produktit:
281108
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PCEU-034VL
Lansuar:
14. 2. 2020
Lloji i porteve dalëse:
USB 3.2 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja AXAGON PCEU-034VL përdor lidhje USB 3.2 Gen 1 dhe ka gjithëse 4 porte të jashtme. Për më tepër, mbështet ndërfaqen PCI-Express x1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PCEU-034VL
Lansuar:
14. 2. 2020
Lloji i porteve dalëse:
USB 3.2 Gen 1
Numri i porteve lidhësve të brendshëm:
4
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE