Memorie operative RAM ADATA XPG SPECTRIX D41 8GB DDR4 3200, tungsten

Kodi i produktit:
239258
E dedikuar për:
Për PC
Lartësia e profilit:
Lartë
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB LED, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, XPG RGB
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

13,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218466853
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
AX4U320038G16-ST41
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
3. 7. 2018
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16+
Latenca e testuar:
16-18-18
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
ADATA
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB LED, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, XPG RGB
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Voltazhi operues [V]:
1,35/1,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE