Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative RAM ADATA XPG SPECTRIX D41 8GB DDR4 3600, e kuqe

Kodi i produktit:
239259
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218467102
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9,610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit ADATA XPG SPECTRIX D41 XPECT SPECTRIX D41 DDR4 RGB kombinon performancën unike dhe ndriçimin interesant RGB për t'i dhënë kompjuterit tuaj një përmirësim të vlefshëm. SPECTRIX D41 mundëson lojëra pa pengesa, të shpejta dhe overclocking - të gjitha këto me platformat Intel X299 dhe AMD AM4 / Ryzen. Pse të blini vetëm modulet SPECTRIX D41 -Cilësia e provuar e produkteve të ADATA për vite -Ndriçimi RGB LED -Mbështetje për procesorët modernë Intel dhe AMD -Mbështetje për Intel XMP 2.0 Flash me ndriçim RGB Shfaqja e SPECTRIX D41 është frymëzuar nga mburojat mesjetare. Ftohësi metalik ka karakteristika dalluese që simbolizojnë performancën e saj të lartë. Në krye të saj është e ekspozuar një LED RGB dritë që ndriçon pakufi në ngjyrat tuaja të zgjedhura. Ekzistojnë dy opsione të ngjyrave në modulin SPECTRIX D41 - kuqërremtë dhe gri të titanit. Personalizoni elegancën tuaj Përshtateni përvojën tuaj të lojërave me efektet e ndriçimit të programueshme. Ju mund të vendosni impulse të lehta, pulsim, mund të ndryshoni intensitetin e dritës dhe më shumë. Aplikimi XPG RGB Sync është i lehtë për t'u përdorur. Nëse tashmë keni softuer ekzistues të kontrollit të ndriçimit të RGB nga një prodhues kryesor i pllakave amë, mund ta përdorni atë (GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, ASUS AURA, ASRock RGB LED) Cilësia me të cilën mund të mbështetesh SPECTRIX D41 përdor vetëm qarqe të integruara me cilësi të lartë që janë përzgjedhur me rigorozitet për të siguruar besueshmëri dhe qëndrueshmëri. Ajo është e pajisur me një ftohës të dizajnit unik, i cili ofron një cilësi më të lartë të transmetimit të sinjalit, duke siguruar gjithashtu stabilitet më të madh. Vetitë kryesore Është një set modulesh të memorieve me cilësi të lartë dhe të shpejta DDR4 me kapacitet 8 GB dhe frekuencë 3600 MHz. Ata kanë pulsimin CL16 në një tension 1,35V. Mbështesin chipsetet modernë AMD dhe Intel. Janë të pajisur me ndriçim RGB LED dhe një ftohës interesant. Mbështet Intel XMP 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
4713218467102
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
AX4U360038G17-SR41
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
3. 7. 2018
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
17
Latenca e testuar:
17-18-18
Lloji i memories:
DDR4
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB LED, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, XPG RGB
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Voltazhi operues [V]:
1,35/1,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE