Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative RAM Crucial Ballistix Elite 8GB DDR4 3466

Kodi i produktit:
239815
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
6495287826704
Frekuenca operuese [MHz]:
3466
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

The Crucial Ballistix Elite është memorie e fuqishme operative e dizajnuar për sisteme kompjuterike të koncentruara për gaming apo për punime me 3D renderim dhe aplikacione të tjera sfiduese. Kartela e memories ju garanton performancë të shpejtë dhe solide si dhe konsistencë afatgjate që komplementon përsosshmërisht sistemin tuaj. Aksesori vjen me kapacitet prej 8GB të llojit DDR4 që funksionon nën frekuencat 3466 MHz, ka CL16 timing, shfrytëzon 1.35V energji elektrike dhe mund të shpërndaj nxehtësinë në ambient ne efiçiencë maksimale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E dedikuar për:
Për PC
EAN:
6495287826704
Frekuenca operuese [MHz]:
3466
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
BLE8G4D34AEEAK
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Lansuar:
10. 7. 2018
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
16+
Latenca e testuar:
16-18-18
Lloji i memories:
DDR4
Ueb-i i prodhuesit:
Crucial.com
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Voltazhi operues [V]:
1.35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE