Memorie operative RAM Kingston HyperX Fury Black 16GB DDR4 2666

Kodi i produktit:
246893
Drita e pasme:
Jo
Lansuar:
15. 10. 2018
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en
Prodhuesi:
HyperX

Si të porosisim në Gjirafa50?

10,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modulet HyperX janë pjesë e një sërë produkteve që kanë dhënë parametra të lartë të performancës. Për shkak të cilësisë së lartë dhe qëndrueshmërisë, shumë prodhues të njohur kompjuterik i përdorin ato në modelet e tyre si dhe për të testuar pllaka amë, karta grafike, etj. Ky është një modul i memories DDR4 me cilësi të lartë dhe i shpejtë nga seria HyperX Fury (me kapacitet 16 GB) i projektuar për frekuencë të lartë 2666 MHz. Ky është një dizajn jo-ECC. Moduli trajton kohën CL 18-16-16 në frekuencën e tij të funksionimit në tensionin prej 1.2 V. Modulet e memories nga seria HyperX Fury përmban një ftohës elegant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617257052
Frekuenca operuese [MHz]:
2 050
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi i prodhuesit:
HX426C16FB/16
Konfigurimi i memories:
1 x 16GB
Lansuar:
15. 10. 2018
Lartësia e profilit:
E ulët
Latenca CAS [CL]:
16+
Lloji i memories:
DDR4
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en
Voltazhi maksimal [V]:
1.2
Voltazhi operues [V]:
1.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE