Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Memorie operative RAM Team T-FORCE XCalibur PHANTOM Gaming RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600

Kodi i produktit:
252418
Drita e pasme:
Po (RGB)
Lansuar:
17. 1. 2019
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, BLITZ
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

20,660 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një set i mirë dhe i shpejtë i moduleve të memories DDR4. Këto ofrojnë një frekuence prej 3600 MHz, një kapacitet prej 2 x 8 gigabajt dhe koha CL18 me një tension prej 1.35 V. Ato janë të pajisura me ndriçim RGB LED dhe një freskuese. Janë të pajtueshme me RGB T-FORCE BLITZ dhe ASRock Polychrome Sync. Ndriçimi dhe mund të kontrollohet duke përdorur programin e dedikuar T-FORCE BLITZ dhe siguron deri në 8 lloje të efekteve të dritës. Ndriçimi dhe disa efekte të ndriçimit të sinkronizuar mund të kontrollohen përmes softuerit ASRock Polychrome Sync. Ju mund të zgjidhni ndriçimin që ju pëlqen më së shumti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
765441644106
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Kodi:
TF8D416G3600HC18EDC01
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lansuar:
17. 1. 2019
Lartësia e profilit:
Lartë
Latenca CAS [CL]:
18+
Latenca e testuar:
18-20-20-44
Lloji i memories:
DDR4
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, BLITZ
Voltazhi maksimal [V]:
1.35
Voltazhi operues [V]:
1.35

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE