Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

RAM memorie Evolveo Zeppelin GOLD 8GB DDR4 2400

Kodi i produktit:
224088
EAN:
4715243373564
Lartësia e profilit:
E ulët

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të zgjeruar kapacitetin e memories së kompjuterëve desktop / serverëve, Evolveo ofron module të memories DDR4. Moduli DDR4 8G / 2400 / XK EG ka një kapacitet prej 8 GB dhe operon në frekuencë deri në 2400 MHz. Memoria përballon fazën CL17. Standardi i memories operuese DDR4 siguron konsumim më të ulët të energjisë në krahasim me memorien DDR3 duke përdorur tension më të ulët të punës. Në të njëjtën kohë ajo ofron një frekuencë më të lartë pune të modeleve bazë. Arkitektura e memories DDR4 e bën më të lehtë komunikimin me bus-ët PCI. Ky modul ka një pajisje e cila pengon që moduli DDR4 të instalohet gabimisht në një pllakë amë jo të përshtatshme me të.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4715243373564
Lartësia e profilit:
E ulët

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE