RAM memorie Evolveo Zeppelin GOLD 8GB DDR4 2400

Kodi i produktit:
224088
EAN:
4715243373564
Lartësia e profilit:
E ulët

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,930 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4715243373564
Lartësia e profilit:
E ulët

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE