Pllakë amë MSI H310M PRO-VD - Intel H310

Kodi i produktit:
235889
Chipset:
Intel H310
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
MSI
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,770 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI H310M PRO-VD është pllakë amë e dizajnuar për të plotësuar nevojat e përdoruesve më pasionues. Produkti ju sigron performancë stabile dhe afatgjate në mënyrë që të rrisni efiçiencën në biznesin tuaj. Aksesori është i pajisur me çipin Intel H310 dhe hapësirën 1151 për procesorët Intel të gjeneratave Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, ajo është pajisur me 2x hapësira DDR4 që mbajnë deri në 32GB memorie nën frekuencat 2666 MHz, ka 6x konektor USB 2.0 (4x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë),1x VGA, 1x DVI -D, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack dhe hapësirat zgjeruese 1x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Poashtu, pllaka ju ofron 4x hapësira SATA 6Gbps dhe 1x konektor për M.2 si dhe vjen me formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072561901
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar: :
Nga procesori
Kodi:
H310M PRO-VD
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
1. 5. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Fan (1x 4pin), Fan CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x port), USB 3.0 (2x port)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 185
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE