Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Pllakë amë MSI B360-A PRO - Intel B360

Kodi i produktit:
234012
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16,170 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MSI PRO ju sjell stabilitet dhe performancë afatgjate të përshtatur për të gjithë kompjuterët. Kjo pllakë është zgjidhja e përsosur për lojtarë profesional me kërkesa specifike si dhe për biznese të ndryshme që kanë nevojë për performancë stabile. Pasi ftohja e kompjuterit është rëndësishme për performancë të besueshme, MSI shton lidhje me kontroll të plotë të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky produkt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të drejtoni programet më të shpejta, ngarkoni të dhënat më shpejt dhe rrisni produktivitetin. Cilësi profesionale e zërit Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ju ndihmon në krijimin e mjedisit më dinamik. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë ka chipset Intel B360. Ajo ofron socket 1151 me mbështetjen e procesorit të gjeneratës 8, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 64 GB për deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen 1 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen 2 (2x në panelin e pasmë: 1x type-A, 1x type-C), 1x DVI-D, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe slote zgjerimi 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Për hard disqet, pllaka ofron lidhje 5x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel B360
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4719072561888
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B360-A PRO
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (5x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), SATA 6Gb/s (5x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte), Uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
5
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 243
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE