Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Pllakë amë MSI B360 GAMING PLUS - Intel B360

Kodi i produktit:
234007
Chipset:
Intel B360
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14,650 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI B360 GAMING Plus ju sjell eksperiencën e përsosur për lojra me aftësitë e larta të konfigurimit dhe karakteristikave të videolojërave. Pasi ftohja e kompjuterit është element themelor për performancë të besueshme, MSI shton lidhjet me kontroll të plotë të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë. Ky prdoukt MSI mbështet të gjitha standardet e fundit të ruajtjes, që ju lejon të luani lojëra më të shpejta, të rritni nivelet e ngarkesës dhe të keni një avantazh mbi armiqtë tuaj. Tingull që ju tërheq në lojë Merrni cilësinë më realiste të zërit. MSI Audio Boost siguron cilësinë më të lartë të zërit duke përdorur komponentë audio cilësor premium. Këto ju lejojnë të shijoni një tingull befasues që ju ndihmon në krijimin e përvojës më emocionuese të lojrave. Karakteristikat kryesore Kjo pllakë amë chipset Intel B360. Ajo ofron socket 1151 me mbështetje për procesorin e gjeneratës së 8, Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dual-channel DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje deri në 2666 MHz. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 4x USB 3.1 Gen 1 (2x në panelin e pasmë, 2x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen 2 (2x në panelin e pasmë: 1x type-A, 1x type-C), 1x DVI-D, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe slote zgjerimi 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) dhe 4x PCI-E 3.0 x1, Për hard disqet, pllaka ka lidhje 5x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B360
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4719072562823
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B360 GAMING PLUS
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (5x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (1x), RGB LED, SATA 6Gb/s (5x), Thunderbolt (1x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte), Uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
5
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 243
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B360 GAMING PLUS - Intel B360 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE