Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Port LPT PremiumCord për pllakë amë

Kodi i produktit:
68387
EAN:
4016032063186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Porti LPT e kompanisë PremiumCord është e dizajnuar për pllakat amë moderne, të cilat në pjesën e prapme nuk e posedojnë atë si rezultat i integrimit të porteve të reja për USB dhe komponentë të reja të audios. Porti mund të ngjitet edhe në slotin PCI (pa pasur të insertuar kartelën grafike).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4016032063186
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE