Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Pllakë amë MSI A320M PRO-VD/S - AMD A320, për AMD Ryzen/Athlon

Kodi i produktit:
212324
Chipset:
AMD A320
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
MSI
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,810 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI A320M është pllakë amë për fansat e teknologjisë moderne që dëshirojnë të kenë performancën më të lartë dhe karakteristikat më të fundit në sistemin e tyre kompjuterik. Pllaka është e ndërtuar në formatin mATX, mban çipin A320 i cili ofron mbështetje për procesorët AMD Ryzen të gjeneratës së 7të, mban 2 hapësira DIMM për RAM memorie të llojit DDR4 me kapacitet maksimal prej 32GB, është pajisur me 1x PCIe x 16, 2x PCIe x 1, 4 x SATA 6 Gb / s (RAID 0, 1 dhe10), portet e pasme I / O; 1 x PS / 2 (maus, tastierë), 2x USB Type-A, 1x DVI-D, 1x VGA dhe 1x LAN (RJ45).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD A320
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072518882
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3 200
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
A320M PRO-VD/S
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
236 x 187
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Pllakë amë MSI A320M PRO-VD/S - AMD A320 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE