Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
Foto e Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690

Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690

Vlerëso
Garancioni: 1 vjet Kodi:
69,190 Lekë
69,790 Lekë
-1%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Ueb-i i prodhuesit
intel.com
Prodhuesi i procesorit
Intel
DirectX
DirectX 12
Garancioni nga prodhuesi
1 vjet
Prodhuesi
Intel
Pajisje speciale
Mbingarkesë automatike, HyperThreading, GPU e integruar
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Procesor Intel Core i7-12700K, Intel Z690
69,190 Lekë
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo