1 / 4
E shitur
Foto e Pllakë amë ASUS TUF X570-PLUS GAMING - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS TUF X570-PLUS GAMING - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS TUF X570-PLUS GAMING - AMD X570
Foto e Pllakë amë ASUS TUF X570-PLUS GAMING - AMD X570

Pllakë amë ASUS TUF X570-PLUS GAMING - AMD X570

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
378.73 €
326.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 271.70 €
Ju kurseni 52.70 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pllakë amë e fuqishme dhe e përshtatshme për gaming, e cila ka çipset AMD X570 dhe ofron hapsirën AMD AM4 me mbështetje për procesorin AMD Ryzen të gjeneratës së 3/2 dhe të gjeneratës 2./1 me grafik Vega. Ajo ka slotememorie DDR4 (4 DIMM) me kapacitet 128 GB dhe mbështet frekuencat e larta 3200 MHz deri në 4400 MHz OC. Ofron poashtu hapsirë për këta konektorë: 4x USB 2.0, 6x USB 3.2 Gen 1, 3x USB 3.2 Gen 2 , 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack si dhe hapsirat zgjeruese 1x PCI-E 4.0 x16 (Ryzen 3rd gen x16; Ryzen 2 . gen PCI-E 3.0 x16; Ryzen Vega gene 1/2 PCI-E 3.0 x8), 1x PCI-E 4.0 x16 (x4), dhe 3x PCI-E 4.0 x1. Për disqe ofron këta konektorë: 8x SATA 6Gbps dhe 2x M.2. Mbështet AMD Crossfire dhe është e formatit ATX.
Lansuar:
5. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i sloteve CPU:
1
Prizë:
AM4 socket
Kodi:
90MB1180-M0EAY0
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Chipset:
AMD X570
Për procesorë:
AMD
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4718017388450
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pllakë amë ASUS TUF X570-PLUS GAMING - AMD X570
326.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo