Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Apple MacBook Pro 13 (Touch Bar), M1 8-bërthama, 8GB RAM, 256GB SSD, 8-bërthama GPU, e hirtë kozmike (Nëntor 2020)

Kodi i produktit:
304125
Diagonalja e ekranit:
13.3
Memorie e brendshme GB:
256
Trashësia mm:
212,4
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

241,340 Lekë
Ju kurseni : 71,350 Lekë  (30%)
169,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
30% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
48 orë
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.
Apple MacBook Pro 13 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Apple M1 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie, ekranin me madhësi 13.3", kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela.

Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve, audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Apple MacOS Big Sur.

Vlerësimet

Perfekt!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
194252165829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304,1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
20
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kodi i prodhuesit:
MYD82CZ / A
Lansuar:
11. 11. 2020
Lartësia mm:
15,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i procesorit:
Apple
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
M1
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
Hirtë kozmike
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Pesha kg:
1,4
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE