Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Laptop Apple MacBook Pro 16 Touch Bar, Radeon Pro 5300M, Core i7, 16", 16GB RAM, 512GB SSD, hiri

Kodi i produktit:
275354
Bluetooth:
V5.0
Lloji i ekranit:
IPS
Thunderbolt:
Tastier me ndriçim:
Sistemi operativ:
Apple Mac OS

Si të porosisim në Gjirafa50?

340,090 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
16
Drive optik:
Jo
EAN:
190199368187
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
357,9
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
4096
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Pro 5300M
Kodi:
MVVJ2CZA
Lansuar:
15. 11. 2019
Lartësia mm:
16.2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2::
4
Pa taste numerike:
Pesha kg:
2
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
3072 x 1920
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
245,9

Bashkangjitja Laptop Apple MacBook Pro 16 Touch Bar edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE