Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Tastierë Logitech G Pro (2019), GX Blue, US

Kodi i produktit:
271731
Besueshmëria:
100 %
Lloji i tastierës:
GX Blue, mekanike
Trashësia mm:
153
Renditjashfaqja:
US
Prodhuesi:
Logitech

Si të porosisim në Gjirafa50?

22,710 Lekë
Ju kurseni : 9,720 Lekë  (43%)
12,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
43% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
5099206086425
Enter:
Vertikale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
361
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
920-009392
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
3. 10. 2019
Lartësia mm:
34
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
GX Blue, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pa taste numerike:
Pajisje speciale:
Kablloja mund të largohet
Prodhuesi:
Logitech
Renditjashfaqja:
US
Trashësia mm:
153
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE