1 / 1
Foto e Reduktues optik PremiumCord TOS

Reduktues optik PremiumCord TOS

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8.37 €
7.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.19 €
Ju kurseni 0.94 €
-12%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompaninë PremiumCord e njihni nga menyja jonë si një prodhues i kabllove, adapterëve dhe pajisjeve cilësore. Tani ne e kemi sjellë në ofertën tonë edhe një reduktues optik TOS3,5M - TOS (F). Reduktuesi është bërë nga plastike dhe është i lehtë për tu bartur për shkak të dimensioneve kompakte. Ky model është në këndin 90 gradë. Kualiteti i transmetimit të të dhënave do të kujdeset për kontakte të arta.
Kodi i prodhuesit:
Kjtosred10
Lansuar:
29 Maj 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Audio
Lidhës të praruar në flori:
Fundi i kabllos:
E lakuar
Lidhësit:
Optik
Nga konektori:
TOS (femër)
Për lidhës:
TOS (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
4040849119255
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Reduktues optik PremiumCord TOS
7.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo