1 / 2
Foto e Ruter D-Link DWR - 921
Foto e Ruter D-Link DWR - 921

Ruter D-Link DWR - 921

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
157.99 €
112.82 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 94.02 €
Ju kurseni 45.17 €
-29%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Me Ruterin D-Link DWR-921 4G LTE, mund të lidheni direkt në Internet me një pajisje të vetme. Ai kombinon një ruter wireless, një switch me katër porte dhe një lidhje me rrjetet celulare me shpejtësi të lartë 4G LTE / 3G. Asnjë modem i veçantë nuk kërkohet për lidhje 4G LTE / 3G. Përveç kësaj, ai është i pajisur me një port WXN për të vendosur një lidhje rezervë në rast të një dështimi të energjisë. D-Link DWR-921 mbështet shkallë të lartë të të dhënave në rrjetet 4G LTE, duke lejuar deri në 100 Mbps downlink dhe 50 Mbps uplink. Mbështet brezat LTE 800, 900, 1800 dhe 2600 MHz dhe UMTS / HSDPA / HSUPA 900 dhe 2100 MHz. Dy antena të ndashme 4G LTE / 3G ofrojnë sinjal cilësor. Ruteri wireless D-Link DWR-921 është i pajisur me mbështetje për standardin 802.11n në brezin 2.4 GHz, dhe është i aftë të sigurojë një xhiro maksimale teorike deri në 150 Mbps dhe gjithashtu është plotësisht i pajtueshëm me standardet 802.11b / g . D-Link DWR-921 mbështet 64/128-bit WEP, WPA dhe WPA2 siguri për sigurinë e lidhjes superiore. Double Firewall Network Address Translation (NAT) dhe Stateful Packet Inspection (SPI) mbrojnë në mënyrë të përsosur rrjetin tuaj nga sulmet e jashtme. Kalimi i L2TP / PPTP / IPSEC VPN është gjithashtu i mbështetur. Dimensionet e pajisjes janë 190 x 111.5 x 23.5 mm dhe peshon 500 gramë.
Lansuar:
18. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
790069430114
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ruter D-Link DWR - 921
112.82 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo