1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë për printer HP SD367AE, nr. 21, nr. 22, i zi + me ngjyrë

Ngjyrë për printer HP SD367AE, nr. 21, nr. 22, i zi + me ngjyrë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
85.63 €
73.30 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 61.09 €
Ju kurseni 12.33 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania HP prodhon printerë të kualitetit të lartë, së bashku me aksesorët e nevojshëm. Tani ata iu prezantojnë ngjyrën për printer me mbushje të zezë dhe me ngjyra të tjera SD367AE, i cili përputhet me HP Deskjet 5550, printerët 5551 dhe 5552, HP Deskjet 450CBi Mobile Printer, HP Photosmart 7150, 7350, 7550, 7660, 7760 dhe 7960 Printers, HP PSC 2105, 2108, 2110, 2115, 2150 dhe 2210 All- in-one Printers dhe HP Officejet 6110. Ngjyra iu lejon të printoni në pikëza shumë të vogla prej 17pl për fishekun me ngjyrë të zezë dhe 5pl për fishekun me ngjyra. Kjo e mundëson arritjen e një tranzicioni më të lehtë ndërmjet pikave dhe printimit me rezolucion të lartë. Aftësia prodhuese e tyre arrin deri në 190 faqe për printimin njëngjyrësh dhe 165 faqe për printimin me ngjyra.
Kodi i prodhuesit:
SD367AE
Lansuar:
8 Qershor 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP 3180, HP DeskJet 3900, HP DeskJet D1400, HP DeskJet D1500, HP DeskJet D2300, HP DeskJet D2400, HP DeskJet F300, HP DeskJet F2100, HP DeskJet F2200, HP DeskJet F4100, HP OfficeJet 4300, HP OfficeJet
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/190
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh, zezë
Për printer:
HP
Volum (ml):
5
EAN:
8835856517196
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer HP SD367AE, nr. 21, nr. 22, i zi + me ngjyrë
73.30 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo