Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Rrip silikoni FIXED për Apple Watch 38/40/41mm, i kuq, 2 gjatësi

Rrip silikoni FIXED për Apple Watch 38/40/41mm, i kuq, 2 gjatësi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.24 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky rrip i punuar nga silikoni i qëndrueshëm që nuk irriton lëkurën mund të rregullohet në gjatësi 98 mm dhe 110 / 135 mm. Është rezistent ndaj ujit dhe zëvendësohet lehtë dhe shpejt.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Kuq
Materiali:
Silikon
I përdorshëm me markat:
Apple
Dizajnuar për:
Orë e mençur
Besueshmëria:
100 %
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Rrip silikoni FIXED për Apple Watch 38/40/41mm, i kuq, 2 gjatësi
23.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo